Заявка на змагання
Змагання

Для діючих членів Федерації

ОДНА категорія

ДВІ категорії

Для тих, хто НЕ є членом Федерації

ОДНА категорія

ДВІ категорії

Вартість

Для діючих членів Федерації

ДО 11 вересня  вартість участі у змаганнях в одній категорії для діючих членів Федерації натурального бодібілдингу України складає: 3200 грн:

Ви можете взяти участь у змаганнях не більш ніж у двох категоріях:

Для тих, хто НЕ є членом Федерації

ДО 11 вересня вартість участі у змаганнях в одній категорії для тих, хто НЕ є членом Федерації натурального бодібілдингу України складає: 4200 грн.

А саме:

ГРИМУВАННЯ Є ОБОВ‘ЯЗКОВИМ ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ!

На турнірі буде працювати компанія, яка забезпечує турніри з бодібілдингу командою професіоналів, що будуть відповідати за якісне гримування атлетів!

Процес нанесення гриму здійснюється в спеціально розробленій конструкції, де жінки та чоловіки гримуються окремо. Команда гримерів так само складається з жінок та чоловіків для роздільного обслуговування атлетів.

Ціна на гримування є фіксованою для всіх категорій і складає 1000 грн

Правила та умови

Щоб взяти участь у змаганнях, відвідувати збори та події Федерації, ви повинні стати членом федерації та сплатити річний членський внесок – 1000 грн

Членські та вступні внески не повертаються.

При реєстрації для категорій із обмеженем віком обов’язковим є підтвердження віку учасника (наявність офіційного документу)

Якщо ви допустили помилку у своїй формі або вам потрібно змінити інформацію, зв’яжіться із нами тут.

Повернення коштів

Якщо після оплати пройшло не більше 48 годин, ви можете запросити поверенння коштів та відмовитись від участі.

Якщо після оплати пройшло більше 48 годин, то кошти не повертаються. Якщо Ви не змогли відвідати захід, то кошти не повертаються. Повернення коштів на банківську картку платника здійснюється відповідно до правил банку, що випустив картку.