Список заборонених речовин Всесвітньої федерації натурального бодібілдингу WNBF

10 YEARS DRUG FREE – 10 РОКІВ БЕЗ ДОПІНГУ

Допінг-тестування було і є головним пріоритетом для INBF / WNBF протягом 32 років!

Основою репутації WNBF є суворе дотримання норм та правил допінг-тестування. Всесвітня Федерація натурального бодібілдингу надає великого значення забезпеченню умов чесної конкуренції на кожному заході у всьому світі.

WNBF із гордістю повідомляє, що у 2021 році буде досягнуто позначку у 8000 провдених допінг-тестів!

Усі спортсмени INBF / WNBF повинні знати про те, що протягом останніх 10 років вони не використовували речовин із Забороненого списку! (деякі речовини мають заборонений термін в межах 2 років або 3 місяців). В інакшому випадку вони будуть позбавлені права участі у змаганнях та членства у федерації на такий самий термін (10 років)!

Політика та процедура тестування на стероїди та діуретики WNBF відповідають переліку заборонених Всесвітньою антидопінговою агенцією (WADA).

Офіційне представництво WNBF в Україні дає можливість усім атлетам нашої країни брати участь на змаганнях національного рівня!

Перш ніж отримати право змагатись за кордоном, атлет повинен довести власний рівень компетентності в Україні. Вже восени така можливість буде у всіх, хто хоче спробувати власні сили на першому в історії нашої країни турнірі з натурального бодібілдингу! Кожен атлет буде проходити поліграф-тестування, а абсолютні переможці категорій будуть здавати аналізи сечі, які ми відправимо за океан в лабораторію, яка знаходиться в Каліфорнії.

Платформа допінг-тестування у WNBF пройшла випробування часом. Починаючи із 1989 року тисячі атлетів зі всього світу підвтердили власну відповідність умовам та правилам федерації!
Якісне допінг-тестування – фундамент, який є основою справедливого спорту.

2 рівні допінг-контролю:

Рівень 1:

Поліграф-тестування (проходять усі учасники за 2-4 дні до змагань)

Рівень 2:

Аналіз сечі (здають чемпіони категорій одразу після нагородження)

Список заборонених речовин

Обов’язково ознайомлюйтесь зі складом харчових/спортивних добавок перед їхнім використанням !

НАСТУПНІ РЕЧОВИНИ І СПОРІДНЕНІ З’ЄДНАННЯ Є ЗАБОРОНЕНИМИ ! ЇХ ВИКОРИСТАННЯ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ І ПРИЗУПИНЕННЯ ПРИВІЛЕЇВ ЧЛЕНСТВА НА ПЕРІОД ДЕСЯТИ (10) РОКІВ З ДАТИ ОСТАННЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.

Підкласи:

АНАБОЛІЧНІ АГЕНТИ, ПРОГОРМОНИ ТА МЕТАБОЛІТИ

(включаючи, але не обмежуючись наступними): 1-Андростендіол / 1-Андростендіон / 1-Тестостерон, 4-Гідрокситестостерон (Форместан), 6а-Метиландростендіон, Андростендіол/Андростендіон, Боластерон, Болденон, Калустерон, Клостебол, Даназол, Дезоксиметилтестостерон (DMT), Дегідрохлорметилтестостерон (DHCMT), Дростанолон, Метилдіендіон (Естра-4,9-дієн-3,17-діон), Флуоксиместерон, Формеболон, Фуразабол, Галодрол, Местанолон, Местеролон, Метандростенолон / Метандієнон, Метандріол, Метастерон, Метенолон, Метил-1-тестостерон, метилтестостерон, міболерон, нандролон, 19-норандростендіол, 19-норандростендіон, норклостебол, норетандролон, оксаболон, оксандролон, оксиместерон, оксиметолон, простанозол, станозолол, стенболон, Тестолактон, тренболон, Т3 (ліотиронін натрію, Цитомель, Т4 (левотироксин, Синтроїд).

ТЕСТОСТЕРОН

Ін’єкції, пелети, пластирі, гелі, креми або у будь-яка інша форма (навіть у разі призначення лікарем) є суворо забороненими!

Співвідношення ТЕСТОСТЕРОН / ЕПІТЕСТОСТЕРОН (Т / Е)
Співвідношення тестостерону до епітестостерону 6/1 або більше вважається позитивним виявленням використання екзогенного тестостерону (або попередника тестостерону).
ГОРМОНИ РОСТУ – Фармацевтичний гормон росту людини (HGH), хоріонічний гонадротропін людини (HCG), гамма-гідроксибутират (GHB), Cоматропін.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СТЕРОЇДИ, ПРОГОРМОНИ, МЕТАБОЛІТИ, ПОХІДНІ ТА ПОВ'ЯЗАНІ СПОЛУКИ, IGF-1

(включаючи, але не обмежуючись наступними):
6ОКСО , 6ОКСО андростенетріон, 17-кетоетіохолтріен, 1,4,6андростатрієн3,17діон, 3Альфа (5альфаандростан-3альфа, 17бета-діол). Фармацевтичний / ін’єкційний інсуліноподібний фактор росту 1 – IGF-1, пероральний спрей або сублінгвальні сполуки GH фармацевтичного походження (технологія рекомбінантної ДНК).

МАСКУЮЧІ АГЕНТИ

(Будь-які хімічні речовини / препарати, що використовуються з метою обману або проходження поліграфологічного дослідження або аналізу сечі), такі як епітестостерон, пробенецид, каннабіс або будь-які інші хімічні речовини / препарати, які конкретно тут не вказані.

ПРОГОРМОНИ

Будь-який спортсмен, який вперше хоче вступити до INBF / WNBF або національної федерації (офіційного представництва WNBF), не повинен використовувати прогормони протягом двох (2) останніх років.

Використання наступних речовин заборонено від 1 липня 2016 року, а також передбачає дискваліфікацію терміном на два (2) роки:
• SARMs (селективні модулятори андрогенних рецепторів) (наприклад, андарин, кардарин, остарин, тиболон, зеранол, зилпатерол)
• SERMs (селективні модулятори рецепторів естрогену) (наприклад, ралоксифен, тамоксифен, тореміфен)
• 5-AT (5-Etioallocholen-3b,7b,17b-triol)

КЛЕНБУТЕРОЛ

заборона використання протягом останніх 2 років перед вступом до INBF / WNBF або до національної федерації.

ДГЕА (DHEA) і МЕТАБОЛІТИ

Використання наступних речовин є забороненим протягом 90 днів (3 місяців) перед тим, як вперше взяти участь у змаганнях в INBF / WNBF або національних федераціях. У 2022 році ці речовини / метаболіти матимуть строк заборони один (1) рік. У 2023 році ці речовини / метаболіти матимуть строк заборони два (2) роки!

• ДГЕА (DHEA) (дегідроепіандростерон, 3-бета-гідрокси-5-андростен-17-он, 3-бета-гідроксиандрост-5-ен-17-он, 3-бета-гідрокси-D5-андростен-17-он)
o Прастерон, Інтрароза, Гінодіан Депо
• 3-бета-гідрокси-етіаллохолан-5-ен-17-он, 5-Андростен-3бета-ол-17-он
• 7-кето-DHEA (7-оксо-DHEA, 7-кето дегідроепіандростерон)
• 7-оксодегідроепіандростерон (7-оксо-DHEA), 7α-гідрокси-DHEA, 7β-гідрокси-DHEA

ДІУРЕТИКИ

Ацетазоламід, амілорид, бендрофлуметиазид, буметанід, канренон, хлоротіазид, хлорталідон, клопамід, циклотіазид, дихлорфенамід, етакринова кислота, фуросемід, гідрохлоротіазид, гідрофлуметиазид, тріамтерен. Діуретики, що відпускаються за рецептом, навіть якщо призначені лікарем, не можна застосовувати протягом 3 місяців до початку змагань (окрім серцевих препаратів).
Спіронолактон (при акне – це обмеження протягом 2 тижнів).

СТИМУЛЯТОРИ

Атлетам, які є новими членами INBF / WNBF або національної федерації, заборонено використовувати стимулятори протягом 90 днів (3 місяців) до того, як вперше приєднатися до INBF / WNBF або національної федерації.

Заборонені стимулятори: (включаючи, але не обмежуючись наступними) амфетаміни, метамфетаміни, кокаїн, модафініл, ефедра / ефедрин / Ма-хуанг, DMAA (метилгексанамін, 1,3-диметиламіламін, герань) та похідні гормону, що спалюють жир, такі як 3,17-дигідроксидельта5-етіохолан7он (A7D) та 3,17-дигідроксидельта-5-етіохолан-7он, діетилкарбонат (A7E).

М’ЯЗОВІ ІМПЛАНТАТИ

М’язові імплантати будь-якого виду заборонені.

ПРОПИСАНІ ЛІКИ

Усі захворювання, які лікуються призначеними ліками, повинні бути оцінені та перевірені офіційними представниками INBF / WNBF або національної федерації перед тестуванням на поліграфі та аналізом сечі. Атлет несе відповідальність за виготовлення копій лікарських медичних записів та прописаних медикаментів для організаторів подій під час кожних змагань, у яких бере участь.

** Наявність будь-якої забороненої речовини в сечі, незалежно від причини, вважається позитивним результатом і є підставою для позбавлення права участі у змаганнях і призупинення привілеїв членства.