Про нас

1 січня 2021 року вперше в історії нашої держави було засновано Федерацію натурального бодібілдингу України! Це офіційне представництво Всесвітьної федерації натурального бодібілдингу WNBF – World Natural Bodybuilding Federation

Ми із гордістю представляємо WNBF в Україні!

WNBF – найшанованіша та найбільш відома організація
натурального бодібілдингу, починаючи з 1989 року!

Керівний склад WNBF Ukraine

Давід Біргер

Президент Федерації натурального бодібілдингу України

Ростислав Пшемінський

Віце-Президент та Голова Президії Правління Федерації

Історія заснування

Давід Біргер:

Із самого початку я обрав шлях натурального бодібілдингу. Це моє бачення, якого я дотримуюсь та поширюю серед молоді та широких мас населення.

6 років тому я розпочав активно вести свій профіль в Інстаграмі та розповідати людям про своє бачення спорту та натурального боідібілдингу. На мою думку, кожен спортсмен, який обрав шлях натурального бодібілдингу повинен мати можливість брати участь змаганнях серед натуральних атлетів. Саме тому, я та Ростислав Пшемінський вирішили рухатись у цьому напрямку і обговорювали можливість створення такої федерації ще рік тому. Я почав слідкувати за кращими натуральними атлетами світу і помітив, що вони виступають у Всесвітній федерації натурального бодібілдингу WNBF – найшанованіша та найбільш авторитетна зі всіх. І поставив собі ціль – одного дня в Україні буде створено федерацію натурального бодібілдингу.

Так і сталось. Із нами зв’язались представники WNBF, які захотіли дізнатись про розвиток натурального бодібілдингу в Україні. Ми підготували детальний звіт із описом розвитку цього виду спорту у нас. Оскільки федерації натурального бодіблдингу ніколи не існувало на теренах нашої держави, то перспектива створення офіційного представництва WNBF в Україні стала цілком реальною.

Після надзвичайно продуктивної розмови із Віце-президентом WNBF Бобом Беллом було прийнято рішення – створити першу в історії України Федерацію натурального бодібілдингу. Це справді історична подія для нашої країни. Для мене велика честь бути президентом цієї федерації. Я та Ростислав Пшемінський будемо активно розвивати натуральний бодібілдинг та створимо якісну платформу допінг-контролю для атлетів зі всього світу. Я впевнений, що натуральний бодібілдинг має яскраве майбутнє, оскільки його основою є здоров’я, естетика, пропорційне тіло та природній вигляд. Якщо згадати історію спорту, то бодібілдинг був із самого початку натуральним. На мою, думку ми повинні рухатись наполегливо, не слухати скептиків, розвивати власне бачення та встановалювати власні критерії ідеалу бодібілдингу.

Україна – держава із великим потенціалом розвитку. Ми маємо усі моєжливості для того, щоб створити якісну платформу для розвитку натурального бодібілдингу та створення фундаменту для реалізації потенціалу натуральних атлетів. Ми впевнені, що в майбутньому цей спорт буде домінувати, але для цього потрібно пррдемонструвати наше бажання та наполегливу роботу.

“Бодібілдинг – це мистецтво відчуття гармонійної тілобудови. Досягнення власної вершини досконалості шляхом формування комплексного бачення та реалізації його у матеріальному світі” (с) Давід Біргер